Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за травень 2019 року

Станом на 01червня  2019 року до районної державної адміністрації   надійшло 12 запитів про надання публічної інформації, 11 отримано електронною поштою,1- укрпоштою.

За категоріями запитувачів 10 звернень надійшло від юридичних осіб та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися відведення, на території Високопільської ОТГ, місць, стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на виборах Президента України, розроблення та затвердження місцевих програм підтримки внутрішньо переміщених осіб, переліку комунальних підприємств району та про кошти, виділені на ремонт доріг з місцевого бюджету, громадських формувань та комунальних підприємств з охорони громадського порядку, бази виробників сільськогосподарської продукції, бюджетних програм, що передбачають надання допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій, переліку громадських рад, щодо кількості українців, похованих за кошти місцевих бюджетів, переліку внутрішньообласних маршрутів.

Запити розглянуто відділами районної державної адміністрації: з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, економічного розвитку та державної реєстрації, агропромислового розвитку, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та юридичної роботи, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за квітень 2019 року

Станом на 01травня  2019 року до районної державної адміністрації   надійшло 11 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 9 звернень надійшло від юридичних осіб та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися відведення, на території Високопільської ОТГ, місць, стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на виборах Президента України, розроблення та затвердження місцевих програм підтримки внутрішньо переміщених осіб, переліку комунальних підприємств району та про кошти, виділені на ремонт доріг з місцевого бюджету, громадських формувань та комунальних підприємств з охорони громадського порядку, бази виробників сільськогосподарської продукції, бюджетних програм, що передбачають надання допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій, переліку громадських рад, щодо кількості українців, похованих за кошти місцевих бюджетів.

Запити розглянуто відділами районної державної адміністрації: з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, економічного розвитку та державної реєстрації, агропромислового розвитку, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та юридичної роботи, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


 Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за березень 2019 року

Станом на 01 квітня  2019 року до районної державної адміністрації   надійшло 10 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 8 звернень надійшло від юридичних осіб та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися відведення, на території Високопільської ОТГ, місць, стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на виборах Президента України, розроблення та затвердження місцевих програм підтримки внутрішньо переміщених осіб, переліку комунальних підприємств району та про кошти, виділені на ремонт доріг з місцевого бюджету, громадських формувань та комунальних підприємств з охорони громадського порядку, бази виробників сільськогосподарської продукції,бюджетних програм, що передбачають надання допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій,переліку громадських рад.

Запити розглянуто відділами районної державної адміністрації: з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, економічного розвитку та державної реєстрації, агропромислового розвитку, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та юридичної роботи, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за лютий 2019 року

Станом на 01березня  2019 року до районної державної адміністрації   надійшло 4 запити про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 2 звернення надійшло від юридичних осіб та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися відведення, на території Високопільської ОТГ, місць, стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на виборах Президента України, розроблення та затвердження місцевих програм підтримки внутрішньо переміщених осіб, переліку комунальних підприємств району та про кошти, виділені на ремонт доріг з місцевого бюджету.

Запити розглянуто відділами районної державної адміністрації: з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, економічного розвитку та державної реєстрації, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за січень 2019 року

Станом на 01 лютого 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 2 запити про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 1 звернення надійшло від юридичної особи та 1 від фізичної особи. Питання, що порушувались у запитах стосувалися відведення, на території Високопільської ОТГ, місць, стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації на виборах Президента України та переліку комунальних підприємств району.

Запити розглянуто відділом з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики районної державної адміністрації та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за 2018 рік

Станом на 01 січня 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 44 запити про надання публічної інформації, які отримано нарочно та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 17 звернень надійшло від юридичних осіб та 27 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції, кількість повідомлень про проведення мирних зібрань, переліку закладів охорони здоров’я, державної реєстрації справ, резервні фонди в бюджетах районної, сільських та селищних рад, належність керівництва райдержадміністрації до політичних партій, створення центів соціально-психологічної допомоги жертвам злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, заборону пропаганди символіки тоталітарного режиму.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за 2018 рік

Станом на 01 січня 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 44 запити про надання публічної інформації, які отримано нарочно та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 17 звернень надійшло від юридичних осіб та 27 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції, кількість повідомлень про проведення мирних зібрань, переліку закладів охорони здоров’я, державної реєстрації справ, резервні фонди в бюджетах районної, сільських та селищних рад, належність керівництва райдержадміністрації до політичних партій, створення центів соціально-психологічної допомоги жертвам злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, заборону пропаганди символіки тоталітарного режиму.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за листопад 2018 року

Станом на 01 грудня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 44 запити про надання публічної інформації, які отримано нарочно та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 17 звернень надійшло від юридичних осіб та 27 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції, кількість повідомлень про проведення мирних зібрань, переліку закладів охорони здоров’я, державної реєстрації справ, резервні фонди в бюджетах районної, сільських та селищних рад, належність керівництва райдержадміністрації до політичних партій, створення центів соціально-психологічної допомоги жертвам злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, заборону пропаганди символіки тоталітарного режиму.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за жовтень 2018 року

Станом на 01 листопада 2018 року до районної державної адміністрації   надійшло 43 запити про надання публічної інформації, які отримано нарочно та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 17 звернень надійшло від юридичних осіб та 26 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції, кількість повідомлень про проведення мирних зібрань, переліку закладів охорони здоров’я, державної реєстрації справ, резервні фонди в бюджетах районної, сільських та селищних рад, належність керівництва райдержадміністрації до політичних партій, створення центів соціально-психологічної допомоги жертвам злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за серпень 2018 року

Станом на 01 вересня 2018 року до районної державної адміністрації надійшов 24 запити про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 14 звернень надійшло від юридичних осіб та 10 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції, кількість повідомлень про проведення мирних зібрань.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за липень 2018 року

Станом на 01 серпня 2018 року до районної державної адміністрації надійшов 21 запит про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 12 звернень надійшло від юридичних осіб та 9 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, які розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану дій», кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» термін.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за червень 2018 року

Станом на 01 липня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 20 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 12 звернень надійшло від юридичних осіб та 8 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, які розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану дій», кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі, зникнення з мапи країни населених пунктів, перелік закладів охорони здоров’я, розподіл коштів освітньої субвенції.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за травень 2018 року

Станом на 01 червня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 16 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 8 звернень надійшло від юридичних осіб та 8 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, які розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану дій», кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік, керівників сільськогосподарських підприємств, житлового будівництва в районі.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за квітень 2018 року

Станом на 01 травня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 14 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 6 звернення надійшло від юридичних осіб та 8 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, виникнення заборгованості під час користування субсидіями, комунальної інфраструктури району, кількість пільгових категорій населення, які розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану дій», кількості працездатних, дітей та інвалідів, пенсіонерів ВПО взятих на облік.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за лютий 2018 року

Станом на 01 березня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 9 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 3 звернення надійшло від юридичних осіб та 6 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання, працевлаштування осіб із числа вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, сектором управління персоналом апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за січень 2018 року

Станом на 01 лютого 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 8 запитів про надання публічної інформації, які отримано електронною поштою.

За категоріями запитувачів 3 звернення надійшло від юридичних осіб та 5 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися смертності населення від органів дихання, захворювання на ГРВІ та грип, преміювання працівників органів влади, дистанційної форми навчання, виробленої енергії відновлювальними джерелами енергії, релігійної ситуації, формування фондів житла для тимчасового проживання.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економічного розвитку та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, відділом фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за 2017 рік

Станом на 01 січня 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 33 запити про надання публічної інформації, які отримано поштою та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 23 звернення надійшло від юридичних осіб та 10 від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального захисту інвалідів, гендерної рівності, насильства над жінками, торгівлі людьми, соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом, про використання персональних даних Державного реєстру виборців; підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, кількості посад державних службовців районної державної адміністрації, кількості виборців та внутрішньо переміщених осіб на території Високопільської ОТГ, кількості сільсьгосппідприємств району, щодо хореографічних, вокальних, циркових колективів та колективів театрального жанру усіх напрямків,щодо розпорядників інформації адміністративно-територіальних одиниць,кількість дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців,учнів в них,та вартість харчування; щодо обсягу коштів виділених для фінансування архівних установ області, про надання розміру витрачених бюджетних коштів на ремонт службових приміщень в органах державної влади, виплачені розміри зарплати всім працівникам органів влади, про кількість дітей, які впродовж 2016-2017 років відпочивали у таборах на території області, факти руйнування пам’ятників героям Небесної Сотні, про програми підтримки ОСББ, щодо комунальної структури району, обсягів сміття та водопостачання, кількість медичних працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я та про видавництво книг.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економіки та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, сектором з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, сектором з питань управління персоналом (служба персоналу) апарату районної державної адміністрації, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації, КЗ «Високопільська центральна районна лікарня», КЗ «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної державної адміністрації за січень-листопад 2017 року

Станом на 01 грудня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 30 запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 20 звернень надійшло від юридичних осіб та 10 від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального захисту інвалідів, гендерної рівності, насильства над жінками, торгівлі людьми, соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом, про використання персональних даних Державного реєстру виборців; підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, кількості посад державних службовців районної державної адміністрації, кількості виборців та внутрішньо переміщених осіб на території Високопільської ОТГ, кількості сільсьгосппідприємств району, щодо хореографічних, вокальних, циркових колективів та колективів театрального жанру усіх напрямків,щодо розпорядників інформації адміністративно-територіальних одиниць,кількість дошкільних,загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців,учнів в них,та вартість харчування; щодо обсягу коштів виділених для фінансування архівних установ області, про надання розміру витрачених бюджетних коштів на ремонт службових приміщень в органах державної влади, виплачені розміри зарплати всім працівникам органів влади, про кількість дітей, які впродовж 2016-2017 років відпочивали у таборах на території області, факти руйнування пам’ятників героям Небесної Сотні, про програми підтримки ОСББ, щодо комунальної структури району та інші.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економіки та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, сектором з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, сектором з питань управління персоналом (служба персоналу) апарату районної державної адміністрації, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за січень-жовтень 2017 року

Станом на 01 листопада 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 26 запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 17 звернень надійшло від юридичних осіб та 9 від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального захисту інвалідів, гендерної рівності, насильства над жінками, торгівлі людьми, соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом, про використання персональних даних Державного реєстру виборців; підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, кількості посад державних службовців районної державної адміністрації, кількості виборців та внутрішньо переміщених осіб на території Високопільської ОТГ, кількості сільсьгосппідприємств району, щодо хореографічних, вокальних, циркових колективів та колективів театрального жанру усіх напрямків,щодо розпорядників інформації адміністративно-територіальних одиниць,кількість дошкільних,загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців,учнів в них,та вартість харчування;щодо обсягу коштів виділених для фінансування архівних установ області,про надання розміру витрачених бюджетних коштів на ремонт службових приміщень в органах державної влади,виплачені розміри зарплати всім працівникам органів влади та інші.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економіки та державної реєстрації, з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики, сектором з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, сектором з питань управління персоналом (служба персоналу) апарату районної державної адміністрації, фінансовим управлінням та службою у справах дітей районної державної адміністрації та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за січень-вересень 2017 року

Станом на 01 жовтня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 21 запит про надання публічної інформації, які отримано поштою та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 15 звернень надійшло від юридичних осіб та 6 від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального захисту інвалідів, гендерної рівності, насильства над жінками, торгівлі людьми, соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом, про використання персональних даних Державного реєстру виборців; підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, кількості посад державних службовців районної державної адміністрації, кількості виборців та внутрішньо переміщених осіб на території Високопільської ОТГ, кількості сільсьгосппідприємств району, щодо хореографічних, вокальних, циркових колективів та колективів театрального жанру усіх напрямків та інші.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту, освіти, агропромислового розвитку, економіки та державної реєстрації, сектором з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, сектором з питань управління персоналом (служба персоналу) апарату районної державної адміністрації та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 


 

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Високопільської районної  державної адміністрації за січень-липень 2017 року

Станом на 01 серпня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 16 запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою та електронною поштою.

За категоріями запитувачів 12 звернень надійшло від юридичних осіб та 4 від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального захисту інвалідів, гендерної рівності, насильства над жінками, торгівлі людьми, соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом, про використання персональних даних Державного реєстру виборців та інші.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку економіки та державної реєстрації, сектором з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації та забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 липня  2017 року до районної державної адміністрації надійшло сім  запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів три звернення надійшло від юридичних осіб та чотири від фізичних осіб. Питання,  що порушувалось у запитах стосувалися  соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва, про суб'єктів господарської діяльності району, які займаються садівництвом та інші.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділом освіти, сектором економіки та державної реєстрації, відділом агропромислового розвитку районної державної адміністрації, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 червня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло п’ять запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів два звернення надійшло від юридичних осіб та три від фізичних осіб. Питання, що порушувалось у запитах стосувалися соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами, щодо діючих на даний час у районі сільських господарств, про закриття і призупинення діяльності ЗОШ та лікарень протягом 2010-2016 років та про земельні ділянки, що можуть бути відведені громадянам України, першочергово, учасникам бойових дій для індивідуального житлового будівництва та садівництва.

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділом освіти, сектором економіки та державної реєстрації, відділом агропромислового розвитку районної державної адміністрації, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 травня 2017 року до районної державної адміністрації   надійшло три запити про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів 1 звернення надійшло від юридичної особи та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися  соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами та щодо діючих на даний час у районі сільських господарств.   

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділом освіти та сектором економіки та державної реєстрації районної державної адміністрації, забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 квітня 2017 року до районної державної адміністрації   надійшло три запити про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів 1 звернення надійшло від юридичної особи та 2 від фізичних осіб. Питання, що порушувались у запитах стосувалися  соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО, інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами та щодо діючих на даний час у районі сільських господарств.   

Запити розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділом освіти та сектором економіки та державної реєстрації районної державної адміністрації, забезпечено  інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 березня 2017 року до районної державної адміністрації   надійшов один запит про надання публічної  інформації, який отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшло від юридичної особи. Питання, що порушувались у запиті стосувалися  соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО. 

Запит розглянуто управлінням  праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  та забезпечено  інформування запитувача у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів 

Станом на 01 лютого 2017 року до районної державної адміністрації   надійшов один запит про надання публічної  інформації, який отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшло від юридичної особи. Питання, що порушувались у запиті стосувалися  соціального, матеріального та медичного забезпечення учасників АТО.  

Запит розглянуто управлінням  праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  та забезпечено  інформування запитувача у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 січня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 27 запитів про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшли від юридичних осіб. Питання, що порушувались у вказаних запитах стосувалися: демографічних та економічних показників району, охорони здоров’я, загальноосвітніх навчальних закладів, надання переліку закладів, що надають соціальні послуги та допомогу, промислових підприємств, внутрішньо переміщених осіб, доходів і видатків районного бюджету та інші.

Запити розглянуто фінансовим управлінням районної державної адміністрації, сектором економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку, комунальними закладами «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги», Високопільський районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та забезпечено інформування запитувачів у встановленні Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 грудня  2016 року до районної державної адміністрації   надійшло 25 запитів про надання публічної  інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшли від юридичних осіб. Питання, що порушувались у вказаних запитах стосувалися: демографічних та економічних показників району, охорони здоров’я, загальноосвітніх навчальних закладів, надання переліку закладів, що надають соціальні послуги та допомогу, промислових підприємств, внутрішньо переміщених осіб,  доходів і видатків районного бюджету та інші.

Запити розглянуто фінансовим управлінням районної державної адміністрації, сектором економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку, комунальними закладами «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський  центр первинної медико-санітарної допомоги», Високопільський районним центром  соціальних  служб  для  сім’ї дітей та молоді та забезпечено інформування запитувачів у встановленні Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів до районної державної адміністрації

Станом на 01 листопада 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 22 запити про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшли від юридичних осіб. Питання, що порушувались у вказаних запитах стосувалися: демографічних та економічних показників району, охорони здоров’я, загальноосвітніх навчальних закладів, надання переліку закладів, що надають соціальні послуги та допомогу, промислових підприємств, внутрішньо переміщених осіб, доходів і видатків районного бюджету та інші.

Запити розглянуто фінансовим управлінням районної державної адміністрації, сектором економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку, комунальними закладами «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги», Високопільський районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та забезпечено інформування запитувачів у встановленні Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Інформація про надходження запитів

Інформація про надходження запитів до районної державної адміністрації

станом на 01 жовтня 2016 року

Станом на 01 жовтня 2016 року до районної державної адміністрації надійшов 21 запит про надання публічної інформації, які отримано поштою.

За категоріями запитувачів звернення надійшли від юридичних осіб. Питання, що порушувались у вказаних запитах стосувалися: демографічних та економічних показників району, охорони здоров’я, загальноосвітніх навчальних закладів, надання переліку закладів, що надають соціальні послуги та допомогу, промислових підприємств, внутрішньо переміщених осіб, доходів і видатків районного бюджету та інші.

Запити розглянуто фінансовим управлінням районної державної адміністрації, сектором економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку, комунальними закладами «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський центр первинної медико-санітарної допомоги», Високопільський районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та забезпечено інформування запитувачів у встановленні Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни


Майже 15 мільйонів сплатили високопільчани  до місцевого бюджету

                За сім місяців цього року до місцевого бюджету надійшло                                                      14 млн. 409 тис.  грн податків і зборів. Це перевищує минулорічні надходження                             4 млн. 762 тис. грн. Темп росту становить майже 50 відсотків.

                Основними для району є надходження  податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та  єдиного податку з сільгосптоваровиробників. Ці платежі становлять                           88 відсотків сплачених податків.

               

Землевласниками району сплачено  чотири мільйони плати за землю

         Плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджеті району.  Саме тому її надходження є край необхідними для  сільських і селищних рад Високопільщини та Кочубеївської громади. За минулий період року  до місцевих бюджетів надійшло 3928 тис. грн земельного податку та орендної плати.  Це перевищує минулорічні надходження майже на  півтора мільйони гривень. Із вказаної суми 2206 тис. грн  сплачено  юридичними особами, 1722 – фізичними.

              

 

29 серпня закінчується граничний термін сплати земельного податку та орендної плати громадянами

            На сьогоднішній день від громадян вже надійшло 565 тис. грн  земельного податку та 104 тис. грн орендної плати за землю.

        Суму нарахованого податку вказано в податковому повідомленні – рішенні. Для уточнення сум, площ чи іншої інформації стосовно сплати земподатку та оренди  слід звертатися до Високопільського відділення Новокаховської ОДПІ (кабінет №5). Тут же можна отримати розрахункові рахунки для перерахування коштів.

       Громадянам слід сплатити податок не  пізніше 29 серпня 2016 року. У випадку порушення терміну сплати  до порушника будуть застосовані штрафні санкції та нарахована пеня за кожен день прострочки платежу. 

 

За  сім місяців фіскальною службою району  надано 470 адміністративних послуг громадянам

            Незважаючи на відсутність керівника відділення  та напружену ситуацію з кадрами, до спеціалістів фіскального органу району продовжують звертатися громадяни з метою отримання адмінпослуг. За сім місяців надано 510 адміністративних послуг.  Переважна більшість громадян (300 чол.) звернулись до відділення з питання отримання довідки про присвоєння  реєстраційного номера облікової картки платника податків. 87 платників  скористалися можливістю переходу на  спрощену систему оподаткування –  сплату єдиного податку.  34   суб’єкти господарювання сфери торгівлі зареєстрували касові апарати, книги обліку розрахункових операцій чи розрахункові книжки.

            Консультаційні послуги отримали 294 особи.

 

За результатами деклараційної кампанії  надійшло півтора мільнони податку на доходи

                Саме таку суму податку на дододи фізичних осіб сплачено громадянами з задекларованих доходів за 2015 рік.  Військового збору надійшло 179 тис. грн. Це перевищує минулорічні надходження ПДФО на 230 тис. грн.

Проте дехто з громадян  ще не сплатив суми, визначені в деклараціях, при тому, що граничний термін закінчився ще 28 липня. Тому станом на 01.08.2016 року заборгованість становть 219 тис. грн податку на доходи та 24 тис. грн військового податку.  

Шановні громадяни, просимо вас сплатити задекларовані суми із врахуванням пені та штрафних санкцій. Уточнити суми можна в Високопільському відділенні Новокаховської ОДПІ (кабінет №5).

 

Штраф за нелегальне таксування – від  17 тисяч гривень

                Громадянам, які  надають послуги «таксі» без державної реєстрації та необхідної  ліцензії  загрожує адмінвідповідальність відповідно до ст. 164 КоАПП України, яка передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000-34000 грн.).

У Херсонській області вже існує практика застосування таких адмінштрафів. Тому громадянам, у випадку надання послуг «таксі», слід   зареєструватися фізичними особами-підприємцями. 


ІнформуєВисокопільське відділення Новокаховської одпі головного управління міндоходів Херсонської області

Продавцями алкоголю, тютюну та пального сплачено майже пів мільйони гривень акцизу

За неповних  шість місяців поточного року від платників району до місцевого бюджету надійшло 426 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Проти відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 56 млн гривень.

Хто з громадян звільняється від плати за землю

Від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; громадяни, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, або виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вищевказаних категорій громадян, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме: для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Також, від сплати земельного податку звільняються власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) за умови їх передачі в оренду платнику єдиного податку четвертої групи - сільгосптоваровиробнику.

Громадяни, які не звільнені від сплати,  податок сплачують протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення. Граничний термін сплати земельного податку – 26 серпня 2016 року.

З початку року платники Високопільщини сплатили до місцевого бюджету більш як 2,5  млн.грн земельного податку.

Власники та орендарі земельних ділянок поповнили місцевий  бюджет на 2 млн. 527 тис. грн.. Це на 982 тис.грн.  більше ніж торік. Їх внесок розподіляється наступним чином: підприємства району сплатили 1,7 млн. грн., а приватні підприємці та громадяни – 0,8 млн. грн.

Плата за землю є одним із головних джерел поповнення бюджетів місцевих громад. Тому своєчасна сплата податку є гарантією виконання запланованих органами місцевого самоврядування програм. 

З початку року Високопільським відділенням Новокаховської ОДПІ надано   390  адміністративних послуг

Впродовж минулого періоду цього року фахівці відділення надали платникам та громадянам району   390 адміністративних послуг.

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності фіскальних органів. 


Інформація про надходження запитів

Станом на 01 червня  2016 року до районної державної адміністрації   надійшло дев’ять запитів про надання публічної  інформації, які отримано поштою.

         За категоріями запитувачів звернення надійшли від юридичних осіб. Питання, що порушувались у вказаних запитах стосувалися: демографічних та економічних показників району, охорони здоров’я, загальноосвітніх навчальних закладів, надання переліку закладів, що надають соціальні послуги та допомогу, промислових підприємств та інші.

         Запити розглянуто сектором економіки, промисловості та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, відділами районної державної адміністрації: освіти, агропромислового розвитку, комунальними закладами «Високопільська центральна районна лікарня», «Високопільський  центр первинної медико-санітарної допомоги», Високопільський районним центром  соціальних  служб  для  сім’ї дітей та молоді та забезпечено інформування запитувачів у встановленні Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.


Майже  дві тисячі високопільчан подали декларації про доходи

Добігла кінця  кампанія декларування  майнового стану та доходів громадян, отриманих протягом   2015 року. Всього тисяча  дев’ятсот п’ятдесят  жителів району подали декларації про  доходи. У  минулому році – 1855.

Із загальної кількості декларантів  1919  задекларували доходи, 31 декларант звернувся за податковою знижкою.

Серед громадян, що подали декларацію, найбільшу кількість ( 1887 або 98%) складають громадяни, які протягом минулого року отримували доходи від вирощування сільгосппродукції на власному земельному паї, 31 або 1,6 % - такі, що  отримали спадщину. 

Задекларовано  11 мільйонів 835 тис.грн доходу, внаслідок чого   бюджет поповниться на 1 млн. 359 тис.грн податку на доходи фізичних осіб, на сьогодні вже сплачено 483 тисячі.  Крім того до держбюджету надійде 178 тис.грн військового податку.

Як і  в попередні роки  допомогу в проведені деклараційної кампанії  надавали   працівники сільських,  селищних рад району та Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.  Велика вдячність  колективам  рад та ОТГ, землякам,  які виконали свій конституційний обов’язок та задекларували доходи. 

 

За чотири місяці аграрії району  сплатили майже мільйон гривень єдиного податку

Станом на 01 травня 2015 на Високопільщині зареєстровано 66 сільгосптоваровиробників - платників єдиного податку четвертої групи. Ними за чотири місяці  цього року сплачено 985 тис.грн податку. Це перевищує надходження минулого року удвічі.  

Нагадуємо, що платники єдиного податку четвертої групи перераховують до тридцятого числа місяця, наступного за звітним кварталом  загальну суму коштів податку на відповідний рахунок місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

 

На Високопільщині понад 80 відсотків платників, які мають право на податкову знижку, вже отримали кошти

Станом на 11 травня цього року 31 мешканець району задекларував своє право на податкову знижку на суму 44 тис. грн. 

Оскільки сума коштів, яка підлягає поверненню, зараховується на банківський рахунок платника протягом 60 календарних днів після подання декларації, перші претенденти на знижку вже встигли повернути собі кошти.

Наразі 25 громадян, або понад 80 відсотків декларантів, отримали на банківський рахунок 39,7 тис. грн.

Податкова знижка може застосовуватися виключно до доходу, отриманого платником податку - резидентом протягом звітного 2015 податкового року у вигляді заробітної плати. До податкової знижки  можна включити такі витрати: частина суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом; пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям; сума коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання; страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення; суми витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій;  суми витрат на оплату державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини;  суми коштів, сплачених у зв'язку з переобладнанням транспортного засобу; суми витрат за державними програмами будівництва (придбання) доступного житла. Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за 2015 рік, декларацію про доходи можуть подати упродовж усього 2016 року. 


Енергоефективність та кредитування ОСББ

Енергоефективність та кредитування фізичних осіб

Інформує Фонд страхування від нещасних випадків на виробництві. Правила безпеки та охорона праці під час зернозбиральної компанії

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об`єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

Про  внесення змін до переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким  надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»

Про  перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким  надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», та Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв інформації, які містять вказані відомості

Юридичний висновок від 20 січня 2015 року

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності  органів виконавчої влади та їх посадових осіб

Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово- комунальних послуг

Право на отримання ваучера

Допоможемо військовим

Телефонні «гарячі лінії» для громадян, які приїхали з АР Крим та м.Севастополь

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ: ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ

ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ

ДЕРЖАВНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ФОРМУЄ НОВІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

Запит за 2016 рік

Запит за 2015 рік

Запит за 2014 рік

Запит за 2013 рік

Запит за 2012 рік

ЗАКОН УКРАЇНИ  «Про доступ до публічної інформації»

УКАЗ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

ФОРМА ЗАПИТУ НА ІФНОРМАЦІЮ

ПОРЯДОК складання та подання звітів на інформацію

Контактні дані відповідальних осіб

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 липня 2011 року   № 331 «Про  перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким  надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», та Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв інформації, які містять вказані відомості»

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 серпня 2011 року  № 399 «Про  внесення змін до переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким  надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»»

Про створення комісії з прийому-передачі аптечних закладів Високопільської центральної районної аптеки № 13 від 25 листопада 2011 року

Звіт голови Високопільської районної державної адміністрації щодо реалізації делегованих районною радою повноважень відповідно до статті44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Сьома щорiчна регiональна конференцiя з питань iнституцiйної розбудови

Всеукраїнський конкурс  «кращий державний службовець»

Професійний розвиток – важлива складова формування  Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Реформування системи професійного навчання  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

У 2013 році Національним агентством України з питань державної служби надано більше 13 тисяч роз'яснень на звернення громадян

Допоможемо захистити Україну!

Нацдержслужба України відзвітувала про стан виконання Державної цільової програми розвитку держслужби

Урядова «гаряча» телефонна лінія

Здійснюється призов громадян на військову службу за мобілізацією

Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» внесено зміни до законодавчих актів.

Розпочато прийом документів від вступників на магістерську підготовку за спеціальністю "Державне управління"

Список співробітників СБУ, яких необхідно інформувати в разі виникнення чи надходження погроз вчинення дій терористичного або екстреміського характеру