Протокол установчих зборів Громадської ради при Високопільській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки


 Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 26 листопада  2014 року №688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» припинено повноваження  діяльність громадської ради при  районній державній адміністрації.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при  Високопільській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки відбудуться 19  лютого 2015 року в залі засідань  Високопільської районної ради (вул. Червоноармійська 112) о 10.00.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 9 лютого 2015 року до ініціативної групи (смт  Високопілля, вул. Червоноармійська,112, ІІ поверх, каб.завідувача сектора з питань внутрішньої та інформаційної апарату районної державної адміністрації) необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Ініціативна група утворена у складі 5 чоловік. Відповідальна особа за прийом документів – Камінський Володимир Андрійович, e-mail: rda-vysok@khoda.gov.ua , тел. 2 16 32.

Склад ініціативної групи

Івкіна

Олена  Миколаївна

-голова Високопільської районної організації асоціації Товариства Червоного Хреста

Пурик

Надія Іванівна

-  заступник голови районної державної адміністрації

Камінський

Володимир

Андрійович

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації

Денисенко

Галина Миколаївна

- голова  Високопільської  районної  первинної  організації «Організація ветеранів України»

Старченко

Олена Миколаївна

- голова  Високопільської районної профспілкової організації працівників освіти і науки