ОГОЛОШЕННЯ

 


Відділ агропромислового розвитку повідомляє що з метою ефективного виконання вимог Порядку використання коштів у державному бюджеті для підтримки тваринництва Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації організовано проведення інформаційного вебінару який відбудеться о 10 годині 23 квітня 2019 року на базі Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Запрошуємо прийняти участь в даному заході уповноважених осіб ,які займаються реалізацією Урядової програми державної підтримки в галузі тваринництва в органах місцевого самоврядування.


Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу», пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (із змінами), 02 квітня 2019 року у відділі агропромислового розвитку районної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з охорони праці, техніки безпеки та матеріально-технічного забезпечення відділу агропромислового розвитку Високопільської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія «В»), переможцем якого став Ляшок Микола Миколайович.


До уваги учасників ТОВ!

З 17.06.2018 р. набрав чинності Закон України від 06.02.2018 р. № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Відповідно до норм чинного законодавства статут товариства з обмеженою відповідальністю обов’язково має містити такі положення:

  1) повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

  2) органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

  3) порядок вступу до товариства та виходу з нього.

  Статут товариства може містити інші відомості, що не суперечать закону.

  Обов’язковими органами ТОВ визначено:

- Загальні збори Учасників/Засновників.

- Виконавчий орган.

  Необхідно звернути увагу, що положення вашого статуту з 17.06.2018р. діятимуть лише в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності Законом.

У разі внесення будь-яких змін до статуту протягом року з дня набрання чинності Законом  на реєстрацію державному реєстратору необхідно буде подати нову редакцію статуту. Тому, якщо ви плануєте внесення змін до статуту, необхідно буде привести його редакцію у відповідність до норм Закону.

Перереєстрація статуту з внесеними до нього змінами до 17.06.2019 року – безкоштовна (тільки у разі приведення статуту у відповідність до чинного законодавства, якщо вносяться додаткові зміни до відомостей Єдиного державного реєстру необхідно сплатити адміністративний збір).

 Отже, Високопільська районна державна адміністрація рекомендує учасникам ТОВ розробити статути в новій редакції (привести у відповідність до вимог чинного законодавства) до 17 червня 2019 року та зареєструвати їх у державного реєстратора без сплати адміністративного збору.

Державний реєстратор А.В. Ясінська

 


Відділ агропромислового розвитку Високопільської районної державної адміністрації (смт Високопілля, вул. Визволителів, 47) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з охорони  праці, техніки безпеки та матеріально-технічного забезпечення  відділу агропромислового розвитку Високопільської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія В).

Загальні умови

 

Посадові обов’язки

1.Приймає участь в розробці стратегії відділу,  планів і програм розвитку.

2.Сприяє забезпеченню належного рівня технологічних процесів з безпеки праці та екологічної безпеки.

3.Забезпечує реалізацію підприємствами, установами і організаціями агропромислового виробництва, що належать до сфери управління, державної політики з охорони праці, пожежної безпеки і безпеки дорожнього руху, дотримання ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища і раціональне використання природних ресурсів, екологічних вимог виробництва з охорони праці, пожежної безпеки.

4.Вживає заходів для механізації, електрифікації, автоматизації виробництва, транспортного обслуговування сільгосптоваровиробників, надає їм допомогу в експлуатації, ремонті, технічному обслуговуванні сільськогосподарської та дощувальної техніки і обладнання, розвитку матеріально-технічної бази.

5.Розробляє та реалізує заходи, спрямовані на економію паливно-енергетичних ресурсів і впровадження прогресивних, енергозберігаючих технологій, нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії , сприяє розвитку матеріально-технічної бази та технічному і технологічному переоснащенню підприємств переробної і харчової промисловості агропромислового виробництва.

6.Складає місцеві баланси забезпечення регіону матеріально-технічними та енергетичними ресурсами і вносить пропозиції щодо їх задоволення.

7.Сприяє організації безпечного ведення сільськогосподарського виробництва.

8.Розробляє з урахуванням визначених для району обсягів фінансових матеріальних ресурсів проекти планів розвитку галузі.

 

9. Виконує інші обов’язки, передбачені 

законодавством.

 

Умови оплати праці

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються (застосовуються) заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документу (документів) про освіту.

5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6.Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Термін прийняття документів – до 17:00 год. 27 березня 2019 року.

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

02 квітня 2019 року, 10 год 00 хв за адресою: 74000 смт Високопілля, вул. Визволителів, 112.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Старченко Олександр Васильович

  тел. (05535) 2-18-05

  е-mail   visokopolieapr@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища – не нижче ступеня бакалавра.

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

1

Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) здатність працювати в декількох проектах одночасно;

3) орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

4) вміння вирішувати комплексні завдання;

5) вміння ефективно використовувати ресурси;

6) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати.

2

Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими;

3) вміння надавати зворотний зв'язок.

3

Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4

Технічні вміння

вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку.

5

Особистісні компетенції

1) відповідальність;

2) системність і самостійність в роботі;

3) уважність до деталей;

4) наполегливість;

5) орієнтація на саморозвиток;

6) вміння працювати в стресових ситуаціях;

7) комунікабельність.

Професійні знання

1.

Знання законодавства

1) Конституція України;
2) Закон України «Про державну службу»;
3) Закон України «Про запобігання корупції»;

4) Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ

1) Закон України «Про охорону праці»

2) «Кодекс законів про працю України»

3) Закон України «Про пожежну безпеку»

4)Акти Президента України та Кабінету Міністрів України;

5) Інші нормативно-правові акти, що регулюють питання з охорони праці та пожежної безпеки.

         

 


Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу», пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (із змінами), 20 лютого 2019 року у Високопільській районній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу діловодства та контролю апарату Високопільської районної державної адміністрації (категорія «В»), переможцем якого стала Вагіна Тетяна Юріївна.


Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648), відділ освіти Високопільської районної державної адміністрації інформує, що 15 лютого 2019 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Високопільської районної державної адміністрації (категорія В), переможцем якого стала Стрєлкова Катерина Федорівна.


Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

Обласна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – обласна комісія) оголошує проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.

Для участі в конкурсному відборі заявники подають до 01 березня 2019 року обласній комісії, перелік інвестиційних програм і проектів за формою, встановленою Мінрегіоном України (наказ від 24 квітня 2015 року № 80 (зі змінами), а також документи відповідно до переліку, які підписуються заявником та подаються в трьох примірниках.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;

2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації, пл. Свободи, 1, кабінет 219, м.Херсон.

Електронна адреса: dp-ekon@khoda.gov.ua, телефони для довідок: 22 26 41, 22 96 96.


Високопільська районна державна адміністрація (смт Високопілля, вул. Визволителів, 112) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу діловодства та контролю апарату Високопільської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія В).

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.Організовує роботу та здійснює контроль за ходом виконання контрольних документів.

2.Готує інформаційно-аналітичні та інші матеріали з питань виконання контрольних документів.

3.Вносить пропозиції та працює, в межах своєї компетенції, над підвищенням рівня виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, органах місцевого самоврядування.

4.Забезпечує контроль за своєчасним надходженням інформаційних та інших матеріалів від структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, органів місцевого самоврядування про хід виконання контрольних документів.

5.Здійснює перевірки організації контрольної діяльності в структурних підрозділах районної державної адміністрації, органах місцевого самоврядування.

6.Вносить пропозиції начальнику Відділу про зняття з контролю чи подовження терміну виконання контрольних документів, притягнення в установленому порядку до відповідальності винних посадових осіб за їх невиконання або неналежне виконання.

7.Готує завчасно та систематично надає структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним службам та органам місцевого самоврядування попереджувальні інформаційні матеріали щодо термінів виконання вимог зазначених документів і зміст їх завдань.

8.Готує інформаційно-аналітичні матеріали для голови, його заступників та керівника апарату районної державної адміністрації щодо виконання документів та реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад.

9.Проводить випереджувальний моніторинг строків виконання документів та реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, своєчасно інформує голову районної державної адміністрації, його заступників, відповідно до розподілу обов'язків, керівника апарату районної державної адміністрації про неможливість їх додержання.

10.Розробляє та вносить в установленому порядку пропозиції начальнику Відділу з питань удосконалення організації здійснення контролю за станом виконавської дисципліни.

11.Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії районної державної адміністрації питань про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

12.Забезпечує ведення комп’ютерної бази даних розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, системи електронного документообігу «АСКОД» в частині ведення контрольної діяльності.

13.Виконує інші обов'язки, покладені на нього начальником Відділу.

Умови оплати праці

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються (застосовуються) заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документу (документів) про освіту.

5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6.Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Термін прийняття документів – до 16:00 год. 15 лютого 2019 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу

20 лютого 2019 року, 10 год 00 хв за адресою: 74000 смт Високопілля, вул. Визволителів, 112.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Біднина Ігор Олександрович,

тел. (05535) 2 11 35

rda-vysok@khoda.gov.ua

vys-kadry@visokopilska-vlada.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища – не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) здатність працювати в декількох проектах одночасно;

3) орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

4) вміння вирішувати комплексні завдання;

5) вміння ефективно використовувати ресурси;

6) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати

2

Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими;

3) вміння надавати зворотний зв'язок

3

Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись

4

Технічні вміння

вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

5

Особистісні компетенції

1) інноваційність;

2) ініціативність;

3) надійність;

4) порядність;

5) чесність;

6) дисциплінованість;

7) тактовність;

8) емоційна стабільність;

9) контроль емоцій;

10) комунікабельність;

11) повага до інших;

12) відповідальність;

13) рішучість;

14) неупередженість;

15) гнучкість.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України «Про державну службу»;

3) Закон України «Про запобігання корупції»;

4) Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

5) Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

6) Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях;

2) методика проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України.

 


Оголошення про проведення конкурсу
на зайняття вакантної посади державної служби –
головного спеціаліста відділу освіти
Високопільської районної державної адміністрації

Відділ освіти Високопільської районної державної адміністрації (смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, тел. (05535) 2-13-42) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби:

- головний спеціаліст відділу освіти Високопільської районної державної адміністрації

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Загальні умови

Посадові обов’язки

Посадові обов’язки пов’язані із забезпеченням виконання повноважень відділу, а саме:

1. Забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району, сприяє створенню умов для реалізації конституційного права громадян на отримання повної загальної середньої освіти. Координує роботу з начальником відділу освіти по аналізу стану освіти в районі, прогнозуванні та розробленні районної програми розвитку освіти.

2. Контролює дотримання законодавства з питань освіти, державного стандарту загальної середньої освіти всіма загальноосвітніми навчальними закладами, розташованими на території району.

3. Готує до атестації навчальні заклади району щодо реалізації освітньої діяльності та відповідних освітніх послуг державним стандартам освіти.

4. Здійснює контроль за веденням внутрішкільної документації.

5. Готує накази, організовує і контролює їх виконання.

6. Відповідає за підвіз учнів та педагогічних працівників.

7. Вивчає потребу району у педагогічних працівниках, готує з головним управлінням освіти і науки договори про навчання випускників загальноосвітніх навчальних закладів у вищих навчальних закладах, коледжах.

8. Відповідає за проведення державної підсумкової атестації.

9. Забезпечує розгляд звернень громадян у межах своєї компетентності.

10. Контролює нагородження медалями, свідоцтвами з відзнакою, похвальними грамотами та листами учнів закладів загальної середньої освіти.

11.Спільно із начальником відділу освіти укладає контракти з новопризначеними керівниками шкіл.

12.Подає у встановленому порядку статистичну звітність по кадрах, по військовому обліку, державній службі.

13. Вивчає питання організації екстернатної та індивідуальної форми навчання учнів.

14. Відповідає за підготовку та подання матеріалів на виготовлення дублікатів документів про освіту.

15. Веде питання власності загальноосвітніх навчальних закладів району.

16. Організовує семінари, наради керівників навчальних закладів освіти, що належить до її компетенції .

17. Подає у встановленому порядку статистичну звітність по напрямках роботи.

18. Бере участь в утворенні та ліквідації навчальних закладів та установ.

19. Залучається до реалізації районної програми розвитку освіти педагогічних працівників та спеціалістів з питань, що входять до її компетенції.

20. Під час відсутності начальника відділу освіти виконує його обов’язки.

Умови оплати праці

Відповідно до штатного розпису

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Призначення на посаду – безстрокове

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу

15 лютого 2019 року, 10 год 00 хв

74000, Херсонська обл., смт Високопілля,

вул. Визволителів, 112

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Кузик Аліна Леонідівна,

тел. (05535) 2-13-42

vys-osvita2014@visokopilska-vlada.gov.ua

 

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

Фінансово-економічного спрямування

2

Знання законодавства

1) Закони України:

«Про місцеві державні адміністрації»; «Про звернення громадян»;

«Про доступ до публічної інформації»;

«Про освіту»;

«Про загальну середню освіту»;

«Про дошкільну освіту»

інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність у галузі освіти

3

Професійні знання

Відповідно до посади з урахуванням вимог спеціальних законів.

4.

Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) здатність працювати в декількох проектах одночасно;

3) орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

4) вміння вирішувати комплексні завдання;

5) вміння ефективно використовувати ресурси;

6) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати

5.

Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими;

3) вміння надавати зворотній зв’язок

6.

Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись

7.

Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

8.

Особисті компетенції

1) відповідальність і пунктуальність;

2) системність і самостійність в роботі;

3) уважність до деталей;

4) наполегливість;

5) креативність та ініціативність;

6) орієнтація на саморозвиток;

7) орієнтація на самообслуговування;

8) вміння працювати в стресових ситуаціях

 


 

Архів оголошень(2018)

Архів оголошень(2015-2017)