СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

голови районної державної адміністрації В.О. Кучерука

та голови Громадської ради при районній державній адміністрації М.С. Старух до представників громадських організацій, зареєстрованих в районі

Шановні представники громадських організацій!

Доводимо до вашого відома, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» у лютому               2013 року завершується термін повноважень членів Громадської ради при районній державній адміністрації. 

За два роки нашої спільної роботи вдалося налагодити системний діалог між органами влади та громадськістю, підвищити якість підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створити сприятливі умови для участі населення у розробленні проектів таких рішень.

Відповідно до процедури, визначеної вказаною постановою Уряду, розпочато роботу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради.

Звертаємося до вас, активних та небайдужих до сьогодення і майбутнього нашого району, з проханням взяти участь в установчих зборах представників громадських організацій з метою формування нового складу Громадської ради при Високопільській районній державній адміністрації.

Порядок участі в установчих зборах розміщенона офіційному веб-сайті районної державної адміністраціїу повідомленні ініціативної групи з даного питання.

Установчі збори відбудуться  21 лютого 2013 року в залі засідань районної ради за адресою смт Високопілля, вулиця Червоноармійська, 112.

 Початок зборів – об 10.00.

 

З повагою

Голова Високопільська

районної державної адміністрації 

 

 

__________________ В.О. Кучерук

 

Голова Громадської  ради   

при   Високопільській районній державній   адміністрації

 

          ______________ М.С. Старух         

 Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Високопільській районнійдержавній адміністрації
відбудуться  21  лютого2013 року в залі засідань районної ради
(вул. Червоноармійська, 112) об 10.00.

 

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). 

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах у строк до 08 лютого2013 року до ініціативної групи (вул. Червоноармійська, 112, сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації) необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства бази персональних даних його членів,згоди делегованого представника інституту на поширення його персональних даних.

Відповідальна особа – Босюк Галина Остапівна 

тел. 2 11 98