Станом на 01 червня 2019 року на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 36 дітей виховуються в опікунських родинах, 7 – в прийомних сім’ях, 11 – в дитячих будинках сімейного типу.

В районі функціонує 7 прийомних сімей та 3 дитячі будинки сімейного типу, до яких влаштовано 32 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Високопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальний супровід сімейних форм виховання до набуття дітьми повноліття. Відсоток влаштування дітей до сімейних форм виховання становить100 %.


Довідка
Про хід виконання  програми розвитку фізичної культури та спорту в
районі на 2013-2017 роки

 


 

Звіт про роботу координаційної ради у справах дітей Високопільської районної державної адміністрації за 2017 рік

Координаційна рада у справах дітей районної державної адміністрації протягом 2017 року здійснювала свою діяльність в межах завдань, функцій і повноважень визначених Положенням про координаційну раду у справах дітей районної державної адміністрації.

Так, за 2017 рік на засіданнях координаційної ради розглянуто 18 питань з 18 запланованих. За результатами їх розгляду видані: 2 доручення голови районної державної адміністрації, 1 розпорядження та прийняті відповідні рекомендації, які доведені до виконавців.

Відповідно наданих рекомендацій та доручень голови районної державної адміністрації протягом 2017 року проведено 27 профілактичних відпрацювань дозвілля молоді у вечірній час, вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо додержання вимог законодавства при роботі цих закладів.

За 2017 рік обстежено умови проживання 186 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на обліку Високопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виховуються в опікунських, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. За результатами перевірок складено 186 актів.

План роботи координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації за 2017 рік виконано у повному обсязі.


Станом на 31 грудня 2017 року на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 54 неповнолітні особи. З них 34 дитини виховується в опікунських родинах, 9 – в прийомних сім’ях, 10 – в дитячих будинках сімейного типу, 1 – в інтернатному закладі області. На території району проживає 76 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В районі функціонує 9 прийомних сімей та 3 дитячі будинки сімейного типу, до яких влаштовано 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2017 року на облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поставлено 1 неповнолітню особу, яку влаштовано під опіку.

Відповідно до районної програми щодо створення стимулів для здорового способу життя населення в районі відпрацьовано систему проведення оперативно-профілактичних рейдів «Канікули, «Вулиця», «Вокзал». Станом на 31 грудня 2017 року проведено 27 профілактичних відпрацювань дозвілля молоді у вечірній час, вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо додержання вимог законодавства при роботі цих закладів.

Під час проведення відпрацювань складено 6 адміністративних протоколів, з них: за неналежне виконання батьками своїх обов’язків 4, за неналежне виконання батьківських обов’язків (повторно) – 2.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації ведеться банк даних дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до якого входить 3 неповнолітні особи (2 – правопорушники, 1 – дитина-інвалід).

 


 

Звіт про роботу координаційної ради у справах дітей Високопільської районної державної адміністрації за 2016 рік

Координаційна рада у справах дітей районної державної адміністрації протягом 2016 року здійснювала свою діяльність в межах завдань, функцій і повноважень визначених Положенням про координаційну раду у справах дітей районної державної адміністрації.

Так, за 2016 рік  на засіданнях координаційної ради розглянуто 17 питань з             17 запланованих. За результатами їх розгляду видані: 1 доручення голови районної державної адміністрації, 2 розпорядження  та прийняті відповідні рекомендації, які  доведені до виконавців.

Крім цього, за результатами роботи координаційної ради було проведено зустріч Високопільського селищного голови з керівниками районних структур, які опікуються проблемами дітей щодо посилення взаємодії та контролю за сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах (особливо де є ризик вилучення дітей), за відвідуванням неповнолітніми розважальних закладів у вечірній та нічний час до 24 години та за дотриманням прав категорійних дітей.

Відповідно наданих рекомендацій та доручень голови районної державної адміністрації протягом  2016 року проведено 29 профілактичних відпрацювань дозвілля молоді у вечірній час, вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо додержання вимог законодавства при роботі цих закладів.   

За 2016 рік обстежено умови проживання 144 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на обліку Високопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виховуються в опікунських, прийомних сім’ях та  дитячих будинках сімейного типу. За результатами перевірок складено 186 актів.

План роботи координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації за 2016 рік виконано у повному обсязі.


Станом на 31 грудня 2016 року на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 58 неповнолітніх осіб. З них 36 дітей виховується в опікунських родинах, 9 – в прийомних сім’ях, 10 – в дитячих будинках сімейного типу, 1 – в  інтернатному закладах області, 2 – в ПТУ та ВНЗ. На території району проживає 78 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         В районі функціонує 8 прийомних сімей та 4 дитячі будинки сімейного типу, до яких влаштовано 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.          Протягом 2016 року на облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поставлено 5 неповнолітніх осіб, 4 яких  влаштовано під опіку, 1 - в дитячий будинок сімейного типу. 

         Відповідно до районної програми щодо створення стимулів  для здорового способу життя населення в районі відпрацьовано систему проведення оперативно-профілактичних рейдів «Канікули, «Вулиця», «Вокзал». Станом на 31 грудня 2016 року проведено 29 профілактичних відпрацювань дозвілля молоді у вечірній час, вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо додержання вимог законодавства при роботі цих закладів.

          Під час проведення відпрацювань складено 18 адміністративних  протоколів, з них: за неналежне виконання батьками своїх обов’язків – 8, за неналежне виконання батьками своїх обов’язків (повторно) – 1, втягування неповнолітніх у вживання алкоголю – 3;   перебування в громадському місці в нетверезому стані – 2, тютюнокуріння в громадському місці - 4.

       Службою у справах дітей районної державної адміністрації ведеться банк даних дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до якого входить 9 неповнолітніх (8 – правопорушники, 1 – дитина-інвалід).


Станом на 01 квітня 2016 року на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 61 неповнолітня особа. З них 38 дітей виховується в опікунських родинах,  8 – в прийомних сім’ях, 12 – в дитячих будинках сімейного типу, 1 – в  інтернатному закладах області, 2 – в ПТУ та ВНЗ. На території району проживає    83 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

         В районі функціонує 8 прийомних сімей та 4 дитячі будинки сімейного типу, до яких влаштовано 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

  Протягом І кварталу 2016 року на облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поставлено 1 неповнолітню особу, яку з влаштовано в дитячий будинок сімейного типу. 

     Відповідно до районної програми щодо створення стимулів  для здорового способу життя населення в районі відпрацьовано систему проведення оперативно-профілактичних рейдів «Канікули, «Вулиця», «Вокзал». Станом на 01 квітня 2016 року проведено 7 профілактичних відпрацювань дозвілля молоді у вечірній час, вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо додержання вимог законодавства при роботі цих закладів. 

    Під час проведення відпрацювань складено 11 адміністративних  протоколів, з них: за неналежне виконання батьками своїх обов’язків – 4, втягування неповнолітніх у вживання алкоголю – 1;   перебування в громадському місці в нетверезому стані – 2, тютюнокуріння в громадському місці - 4.

     Службою у справах дітей районної державної адміністрації ведеться банк даних дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до якого входить                 9 неповнолітніх (2 – правопорушники, 2 – дитини, над якими вчинено насильство,            5 – з сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків). 


Сектором  молоді та спорту районної державної адміністрації   у 2015 році

проведено 16 культурологічних заходів з метою утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів.

6,2 % населення з числа молоді охоплено інформаційно-просвітницькою роботою та залучено до проведення соціальних акцій з питань   пропаганди здорового способу життя.

У рамках Всеукраїнської  інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається  з  мене” перевірено 27 торговельних закладів щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Рівень  охоплення населення різних вікових і соціальних груп усіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності    становить 12,1 % від загальної кількості жителів району.

 Проведено:

- 15 змагань  в рамках   районної  Спартакіади   школярів (802 учнів);

- 17 змагань спортивних ігор Високопільщини (703 особи); 

- 27  виїздів здійснено на обласні змагання  (331 особа) . 

 Всього охоплено спортивно-оздоровчими заходами    1836  осіб.

Здійснюється контроль за пріоритетними видами спорту:

волейбол, футбол, баскетбол, шахи, фут зал, настільний теніс, легка атлетика.

Збережено мережу спортивних споруд, не допускається закриття, перепрофілювання спортивних об’єктів району. Проведено моніторинг існуючих спортивних об’єктів, на які оформлено картки обліку:

-  19 футбольних полів;

- 13 спортивних залів;

- 37 спортивних майданчика.

За результатами VIII літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року у загальнокомандному заліку Високопільський район зайняв І місце у другій групі районів. 


 

 

 


Станом на 01 квітня 2015 року на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 43 дітей виховуються в опікунських родинах, 14 – в прийомних сім’ях, 6 – в дитячих будинках сімейного типу, 3 – в  інтернатних закладах області, 1 – в центрі соціально-психологічної реабілітації.

В районі функціонує 13 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, до яких влаштовано 31 дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування. Високопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється соціальний супровід сімейних форм виховання до набуття дітьми повноліття. Відсоток влаштування дітей до сімейних форм виховання збільшився і становить 94 %. 


Сектором молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечується реалізація в районі державної політики у сфері молоді, фізичної культури та спорту.

У І кварталі 2015 року проведено 3 культурологічних заходи з метою утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів.

3 % населення з числа молоді охоплено інформаційно-просвітницькою роботою та залучено до проведення соціальних акцій з питань   пропаганди здорового способу життя.

Рівень  охоплення населення різних вікових і соціальних груп усіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності    становить

3,4 % від загальної кількості жителів району.

Проведено:

- 3 змагання в рамках районної Спартакіади школярів (185 учнів);

- 4 змагання спортивних ігор Високопільщини (160 осіб); 

- 6 виїздів здійснено на обласні змагання – 96 осіб . 

Всього охоплено - 521 особа.

Здійснюється контроль за пріоритетними видами спорту:

волейбол, футбол, баскетбол, шахи, футзал, настільний теніс, легка атлетика.

Збережено мережу спортивних споруд, недопускається закриття, перепрофілювання спортивних об’єктів району. Проведено моніторинг існуючих спортивних об’єктів, на які оформлено картки обліку:

- 19 футбольних полів;

- 13 спортивних залів;

- 37 спортивних майданчика.


Сектором молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечується реалізація державної політики у сфері молоді, фізичної культури та спорту. Протягом 2014 року проведено 32 культурологічних заходів з метою утвердження у молоді патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів.

4% населення з числа молоді охоплено інформаційно-просвітницькою роботою та залучено до проведення соціальних акцій з питань   пропаганди здорового способу життя. Проведено молодіжні акції «Життя без тютюнопаління», «Молодь за здоровий спосіб життя», «16 днів проти насильства». У районі триває Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене». Під час рейдів обстежено 28 торговельних закладів, які продають алкогольні напої та тютюнові вироби.

Фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою охоплено 2362 особи,що становить 13% від загальної кількості жителів району. В рамках спортивних ігор Високопільщини- 2014, проведено 17 спортивних змагань У 2013/ 2014 навчальному році проведено 20 районних  змагань в рамках районної Спартакіади школярів. Збірні команди району  взяли участь в 19 змаганнях обласного рівня.

У 2013/ 2014 навчальному році проведено 20 районних змагань в рамках районної Спартакіади школярів

У комплексному заліку обласних VІІ літніх спортивних іграх молоді  Херсонщини 2014 року Високопільський район посів І загальнокомандне серед ІІ групи районів.

Станом на 15 грудня 2014 року в районі функціонує 13 прийомних сімей, в яких виховується 26 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та один дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 5 дітей позбавлених батьківського піклування, 34 опікунські сім’ї, в яких виховується 48 неповнолітніх.